Traktora ne shitje rahovec

Rahovec, 21010 Rahovec, Kosovo | Agricultural Service. ... SAME - MADE IN ITALY Traktor nga 40 hp deri ne 340 hp. User (09/10/2018 23:27) VATRA Battery!Rahovec (192) Skënderaj (188) ... Vetura ne shitje BMW 320. 14,900 EUR (Çmimi është i negociueshëm) Naftë Automa 2013 2000 cm³ E doganuar E regjistruarSheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/MirLir.com: Wiesmann | Vetura në shitje | Targa Shqiptare | në Rahovec - Kerkoni ose postoni tani Wiesmann | Vetura | Targa Shqiptare | në Rahovec ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas.View the profiles of people named Traktora Ne Shitje. Join Facebook to connect with Traktora Ne Shitje and others you may know. Facebook gives people the...Rahovec; Makina; Makina bujqësore dhe pyllore; Të tjera; Të tjera në gjithë Kosovën; Publikuar: Nën 21 2022 03:04. ... Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna: Rahovec. Urgjent blej te gjithë llojet e Traktorave në te gjith teritorin e kosoves dhe jasht saj Tel +383 44 742664 viber wcpp ...Ne mund të gjejmë të gjitha pajisjet bujqësore për fermerët dhe fermerët e vegjël, të mesëm dhe të mëdhenj. ... Konsumatorët- Për shitje. ... Mekanizëm. Pjesë Rezervë. Kopshtari. Pompa të …Mar 03, 2018 · Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ #makina te perdorura ne shitje ne gjermani ; #njoftime falas makina ; #audi a4 ne shitje ; #merrjep kosove prizren ; #makina me 0 km ne shitje ; #mercedes benz g class ; #seat ibiza …New holland TM 190 | Rahovec Publikuar: Mar 15 2022 10:03 New holland TM 190 Makina: Traktorë Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna: Rahovec Prodhuesi: Markë tjetër Modeli: Model Tjeter Shes traktorin newholland TM190 viti 2004 ..240ps asht ne gjendje perfekte ..pres bleres serioz ..viber +38344100746 Raportoni abuziminSheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ international trucksTraktora NE Shitje është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Traktora NE Shitje dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e...Kompania Haxhijaha Sh.P.K. është themeluar në vitin 1989 dhe është e para kompani dhe lider në tregun e brendshëm për import dhe eksport të makinerive bujqësore dhe pajisjeve të të gjitha profileve. Ne mund të gjejmë të gjitha pajisjet bujqësore për fermerët dhe fermerët e vegjël, të mesëm dhe të mëdhenj.NSH NBI Rahoveci - Prona në Radost 8, Rahovec - Ofron për shitje pronën në ZK Radost, Komuna e Rahovecit me ngastrat kadastrale: 1. P-71510067-01592-0 në sipërfaqe prej 1508 m² (mal kl.2); 2. P-71510067-01597-0 në sipërfaqe prej 1204 m² (mal kl.2); 3. P-71510067-01598-0 në sipërfaqe prej 914 m² (mal kl.3); 4. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe …NSH NBI Rahoveci - Prona në Radost 8, Rahovec - Ofron për shitje pronën në ZK Radost, Komuna e Rahovecit me ngastrat kadastrale: 1. P-71510067-01592-0 në sipërfaqe prej 1508 m² (mal kl.2); 2. P-71510067-01597-0 në sipërfaqe prej 1204 m² (mal kl.2); 3. P-71510067-01598-0 në sipërfaqe prej 914 m² (mal kl.3); 4. Rahovec; Makina; Makina bujqësore dhe pyllore; Të tjera; Të tjera në gjithë Kosovën; ... Shitet Publikuar nga: Kompani Komuna: Rahovec. Mbledhese e barit ( Grabuj ) POTTINGER EUROTOP 10 Krahe 4 susta per krahe 5 Goma I SHITUR ORARI I THIRRJEVE : 08:00 - 19:00 www.npt-noli.com ...Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin: +383 49 265 844 dhe +383 45 783 416. Prishtina Kosova Market Punetor-e Portal-Pune DUSHI-SHPK.Traktora Ne Shitje is on Facebook. Join Facebook to connect with Traktora Ne Shitje and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more … free caveman keno plus Makina bujqësore/pyllore, Rahovec: 1: 2: Tjetra » Galeria: Kosë per traktor . 200 € Traktor IMT 542. Shitet traktorii i prodhimit gjerman Guldner 45.Traktora ne shitje. 828 likes. Shopping & retailTraktora ne shitje. 828 likes · 1 talking about this. Shopping & retailOTKUP TRAKTORA na teritorji SRBIJE 062316370 VRSIMO OTKUP TRAKTORA, PRIKOLICA i PRIKLJUCNIH MASINA NA TERITORIJI SRBIJE. ... Prati Podeli ... Kupujem 39920 (obnovljen) pre 2 dana 95 Topola OTKUP TRAKTORA Ursus Zetor IMT IMR Universal Ford Massey KUPUJEM SVE VRSTE TRAKTORA, stanje nije bitno, mogu neispravni, havarisani ... Prati Podeli ... Kupujem Traktora Ne Shitje is on Facebook. Join Facebook to connect with Traktora Ne Shitje and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. 24 Shk 15:25 Shitorja 24 Shk 15:25 Shitorja Traktor JOHN DEERE 6910 TLS -01 4X4Shpallje në Rahovec. Classified ads in Rahovec. Tregukosovar.com enable you to buy and sell almost anything on your community. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. If you have something to sell, publish your ad for free! bariatric fellowship Rahovec; Makina; Makina bujqësore dhe pyllore; Të tjera; Të tjera në gjithë Kosovën; Publikuar: Nën 21 2022 03:04. ... Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna: Rahovec. Urgjent blej te gjithë llojet e Traktorave në te gjith teritorin e kosoves dhe jasht saj Tel +383 44 742664 viber wcpp ...Fier, Albania Ne shitje Makineri bujqesore,Traktora te llojeve dhe markave te ndryshme si: New holland, Lamborghini, Deutz Fahr, Landini, Fendt, John drere..etj. 670 people like this 1,777 people follow this [email protected] Always open Agricultural Cooperative · Vending Machine Sales & Service Photos See all Videos See all 0:33Traktora ne shitje. 828 likes. Shopping & retailTraktora Ne Shitje is on Facebook. Join Facebook to connect with Traktora Ne Shitje and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. israeli tvNSH NBI Rahoveci - Prona në Radost 8, Rahovec - Ofron për shitje pronën në ZK Radost, Komuna e Rahovecit me ngastrat kadastrale: 1. P-71510067-01592-0 në sipërfaqe prej 1508 m² (mal kl.2); 2. P-71510067-01597-0 në sipërfaqe prej 1204 m² (mal kl.2); 3. P-71510067-01598-0 në sipërfaqe prej 914 m² (mal kl.3); 4. MirLir.com: Wiesmann | Vetura në shitje | Targa Shqiptare | në Rahovec - Kerkoni ose postoni tani Wiesmann | Vetura | Targa Shqiptare | në Rahovec ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banese ne shitje ose me qera,kategori Banesa,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Makina bujqësore dhe pyllore. Traktorë , 3090. Makina lidhëse , 1863. Të tjera , 582. Makina korrëse , 548. Moto-kultivatorë , 478. Pjesët rezerve , 435. Ka shumë reklama të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në Pazar3, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend.Traktor në kategorinë Traktorë | Fiat. Traktor 4x4 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore. traktor 4x4 në kategorinë Traktorë | Markë tjetër. Shpallje në Rahovec. Classified ads in Rahovec. Tregukosovar.com enable you to buy and sell almost anything on your community. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. If you have something to sell, publish your ad for free! NSH NBI Rahoveci - Prona në Radost 8, Rahovec - Ofron për shitje pronën në ZK Radost, Komuna e Rahovecit me ngastrat kadastrale: 1. P-71510067-01592- në sipërfaqe prej 1508 m² (mal kl.2); 2. P-71510067-01597- në sipërfaqe prej 1204 m² (mal kl.2); 3. P-71510067-01598- në sipërfaqe prej 914 m² (mal kl.3); 4.Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. 24 Shk 15:25 Shitorja 24 Shk 15:25 Shitorja Traktor JOHN DEERE 6910 TLS -01 4X4Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/Patundshmëri ne shitje - Rahovec, Rahovec. 595 likes · 1 was here. Real Estate AgentPrevoz traktora i radnih mashina Prati Podeli ... Dogovor 4 postavljen danas Beograd Prodajem imt 560 Prodajem imt 560 83 godiste u dobrom stanju papiri uredni ... Prati Podeli ... 3.700,00 …NSH NBI Rahoveci - Prona në Radost 8, Rahovec - Ofron për shitje pronën në ZK Radost, Komuna e Rahovecit me ngastrat kadastrale: 1. P-71510067-01592-0 në sipërfaqe prej 1508 m² (mal kl.2); 2. P-71510067-01597-0 në sipërfaqe prej 1204 m² (mal kl.2); 3. P-71510067-01598-0 në sipërfaqe prej 914 m² (mal kl.3); 4. micropython gpio Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/MirLir.com: Patundshmeri në shitje në Rahovec - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Rahovec ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire.Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/View the profiles of people named Traktora Ne Shitje. Join Facebook to connect with Traktora Ne Shitje and others you may know. Facebook gives people the...Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. 24 Shk 15:25 Shitorja 24 Shk 15:25 Shitorja Traktor JOHN DEERE 6910 TLS -01 4X4NSH NBI Rahoveci - Prona në Radost 8, Rahovec - Ofron për shitje pronën në ZK Radost, Komuna e Rahovecit me ngastrat kadastrale: 1. P-71510067-01592-0 në sipërfaqe prej 1508 m² (mal kl.2); 2. P-71510067-01597-0 në sipërfaqe prej 1204 m² (mal kl.2); 3. P-71510067-01598-0 në sipërfaqe prej 914 m² (mal kl.3); 4. Web: https://rtv21.tvFacebook: https://www.facebook.com/RTV21liveInstagram: https://www.instagram.com/rtv21#Radiotelevision21Music by Epidemic Sound (http://...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa ne shitje komplet,kategori Banesa,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Shitet Traktori Massey Ferguson ...ne gjendje te rregullt . i sapoardhur nga ch ..te interesuarit te kontaktojn ne numrin 044677916 apollo scooter e 10 error NSH NBI Rahoveci - Prona në Radost 8, Rahovec - Ofron për shitje pronën në ZK Radost, Komuna e Rahovecit me ngastrat kadastrale: 1. P-71510067-01592-0 në sipërfaqe prej 1508 m² (mal kl.2); 2. P-71510067-01597-0 në sipërfaqe prej 1204 m² (mal kl.2); 3. P-71510067-01598-0 në sipërfaqe prej 914 m² (mal kl.3); 4. Gjendje: I përdorur - Në gjendje të mirë Makina: Traktorë Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Kompani Komuna: Rahovec Prodhuesi: John Deere Modeli: 6800 ORARI I THIRRJEVE : 08:00 - 19:00 www.npt-noli.comMarke : NEW HOLLAND Model : T 7530 Viti : 19.01.2009 Motori : 6 Cilinder TURBO Ftohja : Me Uje Performanca : 118 Kw 160 Ps Transmisioni : Automatik Kabina : E Mbyllur me nxemje & radio Dimensioni i gomave të përparme : 540 / 65 R 30 Dimensioni i gomave të pasme : 650 / 65 R 42 Komenti : Transmision dhe hidraulik para Trapi i pare me amortizera Kabina me amortizera I SHITUR ORARI I THIRRJEVE ...Traktora ne shitje. 828 likes. Shopping & retailPavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe truall ne hajvali,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.TRAKTORA NE SHITJE traktora ne shitje FILTER Online 33 lexues | 1 njoftime ne pritje Premium 1 141,000 Euro 141,000 Euro Okazion Momenti: Dyqan - Buzë Rruges Kryesore (rr. Durresit - Gj. Qemal Stafa) - Ideale Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane 1.06 Distanca 1.06 KM nga qendra 52 m2 Siperfaqa Dyqan Komercial Struktura 1 KatiDUSHI SH.P.K. në Prishtinë, shpall konkurs për këtë pozitë: Punëtor/e në market Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin: +383 49 265 844 dhe +383 45 783 416 flying insects after rain MirLir.com: Wiesmann | Vetura në shitje | Targa Shqiptare | në Rahovec - Kerkoni ose postoni tani Wiesmann | Vetura | Targa Shqiptare | në Rahovec ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas.Magjistralja Rahovec-Malishevë, Rahovec , Rahovec. Hapur, deri në ... Ofrojmë servisimin e paisjeve bujqësore si: traktora, makina të ndryshme. 2 Fotografi.Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/MirLir.com: Patundshmeri në shitje në Rahovec - Kerkoni ose postoni tani Patundshmeri në Rahovec ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire.Traktori dhe pllugit jane në shitje per ma shum na kontaktoni +38344424179 Rahovec; Makina; Makina bujqësore dhe pyllore; Të tjera; Të tjera në gjithë Kosovën; ... Shitet Publikuar nga: Kompani Komuna: Rahovec. Mbledhese e barit ( Grabuj ) POTTINGER EUROTOP 10 Krahe 4 susta per krahe 5 Goma I SHITUR ORARI I THIRRJEVE : 08:00 - 19:00 www.npt-noli.com ...Rahovec; Makina; Makina bujqësore dhe pyllore; Të tjera; Të tjera në gjithë Kosovën; Publikuar: Nën 21 2022 03:04. ... Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna: Rahovec. Urgjent blej te gjithë llojet e Traktorave në te gjith teritorin e kosoves dhe jasht saj Tel +383 44 742664 viber wcpp ...Dec 23, 2018 · Traktora ne shitje. 828 likes. Shopping & retail Mar 03, 2018 · Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ Nov 22, 2022 · DUSHI SH.P.K. në Prishtinë, shpall konkurs për këtë pozitë: Punëtor/e në market Kandidatët e interesuar mund të kontaktojnë në numrin: +383 49 265 844 dhe +383 45 783 416 ab 5 california 2022 OTKUP TRAKTORA na teritorji SRBIJE 062316370 VRSIMO OTKUP TRAKTORA, PRIKOLICA i PRIKLJUCNIH MASINA NA TERITORIJI SRBIJE. ... Prati Podeli ... Kupujem 39920 (obnovljen) pre 2 dana 95 Topola OTKUP TRAKTORA Ursus Zetor IMT IMR Universal Ford Massey KUPUJEM SVE VRSTE TRAKTORA, stanje nije bitno, mogu neispravni, havarisani ... Prati Podeli ... KupujemNSH NBI Rahoveci - Prona në Radost 8, Rahovec - Ofron për shitje pronën në ZK Radost, Komuna e Rahovecit me ngastrat kadastrale: 1. P-71510067-01592-0 në sipërfaqe prej 1508 m² (mal kl.2); 2. P-71510067-01597-0 në sipërfaqe prej 1204 m² (mal kl.2); 3. P-71510067-01598-0 në sipërfaqe prej 914 m² (mal kl.3); 4. Traktor 4x4 në kategorinë Traktorë | TAFE. Traktor 4x4 në kategorinë Traktorë | Masey Ferguson. Traktor 4x4 në kategorinë Makina bujqësore dhe pyllore. traktor në kategorinë Traktorë | John Deere. Traktor në kategorinë All Category. Traktor në kategorinë Traktorë | Fiat. traktor 4x4 në kategorinë Traktorë | Markë tjetër.Mar 03, 2018 · Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe truall ne hajvali,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. TRAKTORA NE SHITJE traktora ne shitje FILTER Online 33 lexues | 1 njoftime ne pritje Premium 1 141,000 Euro 141,000 Euro Okazion Momenti: Dyqan - Buzë Rruges Kryesore (rr. Durresit - Gj. Qemal Stafa) - Ideale Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane 1.06 Distanca 1.06 KM nga qendra 52 m2 Siperfaqa Dyqan Komercial Struktura 1 Kati will my ex narc contact me Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit ...Fier, Albania Ne shitje Makineri bujqesore,Traktora te llojeve dhe markave te ndryshme si: New holland, Lamborghini, Deutz Fahr, Landini, Fendt, John drere..etj. 670 people like this 1,777 people follow this [email protected] Always open Agricultural Cooperative · Vending Machine Sales & Service Photos See all Videos See all 0:33Traktor MT240 4x4 28 Korr 21:50 John Deere 5720 15 Korr 12:27 OFERTE FIATAGRI 55-56 - SERA - PEMTARI - VRESHTARI 6 590 EUR 15 Korr 11:53 JOHN DEERE 2250 - 4X4 - 70 KF - GJENDJE PERFEKTE 1 LEK 15 Korr 11:12 OFERTE OFERTE OFERETE LAMBORGHINI 1556 DT 11 500 EUR 15 Korr 11:07 OFERTE OFERTE OFERTE LAMBORGHINI GRAND PRIX 774-80 8 900 EUR 15 Korr 11:06Mar 03, 2018 · Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ Rahovec; Makina; Makina bujqësore dhe pyllore; Të tjera; Të tjera në gjithë Kosovën; ... Shitet Publikuar nga: Kompani Komuna: Rahovec. Mbledhese e barit ( Grabuj ) POTTINGER EUROTOP 10 Krahe 4 susta per krahe 5 Goma I SHITUR ORARI I THIRRJEVE : 08:00 - 19:00 www.npt-noli.com ...Shpallje në Rahovec. Classified ads in Rahovec. Tregukosovar.com enable you to buy and sell almost anything on your community. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, …Rahovec: Pas vetaksidentit me traktor humb jetën ... Rahovec 06.07.2020 – 11:00. ... Shtëpia e të dashurës së Putinit në Zvicër del në shitje për shumën ... mashya at mashyana tauhan Oct 10, 2022 · TRAKTORA NE SHITJE - Kavaje Opening at 07:00 Call 068 208 9274 Updates KORRSE BARI EUROKING Oct 22, 2022 – Oct 22, 2022 Show this code at the shop: KUBOTA GL 260 Oct 12, 2022 – Oct 12, 2022 KUBOTA GL260 Tel:+ 355 682089274 DEDJA SHPK Traktora Bujqesor Agregate Bujqesore Pjes Kembimi Show this code at the shop: TRAKTORA KUBOTA GL22-33 -merr jep traktora kosov. Merr jep traktora kosov dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje te lira shes makina me keste golf 5 automat makina te …Shitet Traktori Massey Ferguson ...ne gjendje te rregullt . i sapoardhur nga ch ..te interesuarit te kontaktojn ne numrin 044677916 -merr jep traktora kosov. Merr jep traktora kosov dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje te lira shes makina me keste golf 5 automat makina te perdorura ne shitje ne shqiperi makina ne shitje te lira me letra audi a4 ne shitje golf 5 ne shitje makina ne shitje sot makina ne shitje durres merrjep kosove prizren.Të tjerët për ne. Çka flasin të tjeret per Tafingon? Ne kemi qene duke kerkuar nje banese me ble per prinderit tane, edhe ka qene shume e veshtire sepse u desht me shfletu shume faqe, nuk …Nov 22, 2022 · Chemonics International, a leading international development organization based in Washington, D.C., seeks a deputy chief of party for the anticipated U.S. Agency for International Development (USAID)-funded Kosovo e-Governance Activity. The purpose of this Activity is to address long-standing challenges related to poor digital service delivery and ineffective management of digital government ... Shpallje në Rahovec. Classified ads in Rahovec. Tregukosovar.com enable you to buy and sell almost anything on your community. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. If you have something to sell, publish your ad for free!merr jep traktora kosov FILTER Online 135 lexues | 5 njoftime ne pritje Audi 3,300 Euro Elbasan Audi A6 Atomat Audi , Kambio: Automatik Nafte Karburanti 2004 Viti 200,000 Kilometra 3.0 naft pa taks luski ne gjendje te mir me letra te paguara 08.11.2022 (12:08)... Lexo detajet.. Volkswagen 4,700 Euro Tirane Shitet / Nderrohet Vw Touran 2008Shitet Traktori Massey Ferguson ...ne gjendje te rregullt . i sapoardhur nga ch ..te interesuarit te kontaktojn ne numrin 044677916 Rahovec; Makina; Makina bujqësore dhe pyllore; ... Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 ... Shqipëri Maqedoni Mali i Zi Serbia Afganistan Makina në shitje Bonbona.com. Aplikacione falas për telefonin tuaj: Mbani kontakt: MERRJEP.COM N.SH.T Sheshi Nëna Terezë, Obj.31, ...Oct 10, 2022 · TRAKTORA NE SHITJE - Kavaje Opening at 07:00 Call 068 208 9274 Updates KORRSE BARI EUROKING Oct 22, 2022 – Oct 22, 2022 Show this code at the shop: KUBOTA GL 260 Oct 12, 2022 – Oct 12, 2022 KUBOTA GL260 Tel:+ 355 682089274 DEDJA SHPK Traktora Bujqesor Agregate Bujqesore Pjes Kembimi Show this code at the shop: TRAKTORA KUBOTA GL22-33 Automjete në shitje në Rahovec Të gjitha Automjete 4 foto Vetura Jaguar x-Type 3.0 v6 Benzin pa Dogan Jaguar X-Type Benzin 2002 85 000 - 89 999 km Automatik Targa Të huaja Rahovec 31 tetor 19:56 2.500 € 0 foto Autopjese dhe paisje Shes fellnet 225/45/17 Rahovec 26 tetor 13:35 Me Marrveshje 1 foto Vetura AUTO TREGU BMW 320 Dizel / Naftë 2008NSH NBI Rahoveci - Prona në Radost 8, Rahovec - Ofron për shitje pronën në ZK Radost, Komuna e Rahovecit me ngastrat kadastrale: 1. P-71510067-01592- në sipërfaqe prej 1508 m² (mal kl.2); 2. P-71510067-01597- në sipërfaqe prej 1204 m² (mal kl.2); 3. P-71510067-01598- në sipërfaqe prej 914 m² (mal kl.3); 4.NSH NBI Rahoveci - Prona në Radost 9, Rahovec - Ofron për shitje pronën në ZK Radost, Komuna e Rahovecit me ngastrat kadastrale: 1. P-71510067-01602- në sipërfaqe prej 11473 m² (mal kl.2) dhe 2. P-71510067-01637- në sipërfaqe prej 1961 m² (mal kl.2). Njësia përfshinë sipërfaqe të përgjithshme prej 13434 m2 (1 Ha 34ari 34m2) tëRahovec. Automjete. Automjete bujqesore. Shitet traktori . details posted 22 June 18:42 category Automjete > Automjete bujqesore country Kosovo > Gjakova region > Orahovac …Traktor NEW HOLLAND T7530 -09 4X4 I SHITUR Makina: Traktorë Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Kompani Komuna: Rahovec Prodhuesi: Markë tjetër Modeli: New Holland Marke : NEW HOLLAND Model : T 7530 Viti : 19.01.2009 Motori : 6 Cilinder TURBO Ftohja : Me Uje Performanca : 118 Kw 160 Ps Transmisioni : AutomatikMar 03, 2018 · Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ TRAKTORA NE SHITJE traktora ne shitje FILTER Online 33 lexues | 1 njoftime ne pritje Premium 1 141,000 Euro 141,000 Euro Okazion Momenti: Dyqan - Buzë Rruges Kryesore (rr. Durresit - Gj. Qemal Stafa) - Ideale Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane 1.06 Distanca 1.06 KM nga qendra 52 m2 Siperfaqa Dyqan Komercial Struktura 1 KatiRahovec: Pas vetaksidentit me traktor humb jetën ... Rahovec 06.07.2020 – 11:00. ... Shtëpia e të dashurës së Putinit në Zvicër del në shitje për shumën ...Traktora ne shitje. 828 likes · 1 talking about this. Shopping & retailMirësevini në Haxhijaha · Artikuj · Kanalet e shpërndarjes · Konsumatorët e kënaqur · Konsumatorët- Për shitje ...TRAKTORA NE SHITJE - Kavaje Opening at 07:00 Call 068 208 9274 Updates KORRSE BARI EUROKING Oct 22, 2022 – Oct 22, 2022 Show this code at the shop: KUBOTA GL 260 Oct …Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina bujqësore dhe pyllore | Rahovec ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com. 24 Shk 15:25 Shitorja 24 Shk 15:25 Shitorja Traktor JOHN DEERE 6910 TLS -01 4X4 2006 volvo d12 Mar 03, 2018 · Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ Shpallje në Rahovec. Classified ads in Rahovec. Tregukosovar.com enable you to buy and sell almost anything on your community. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. If you have something to sell, publish your ad for free!TRAKTORA NE SHITJE traktora ne shitje FILTER Online 1121 lexues | 6 njoftime ne pritje Premium 1 320,000 Euro 320,000 Euro Shitet Super Dyqan Buze Rruge, 320000 Euro Blloku/Liqeni Artificial | Tirane Distanca KM nga qendra 39 m2 Siperfaqa Dyqan Komercial Struktura 0 Kati anna coronation day dress Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/Chemonics International, a leading international development organization based in Washington, D.C., seeks a deputy chief of party for the anticipated U.S. Agency for International Development (USAID)-funded Kosovo e-Governance Activity. The purpose of this Activity is to address long-standing challenges related to poor digital service delivery and ineffective management of digital government ...New holland TM 190 | Rahovec Publikuar: Mar 15 2022 10:03 New holland TM 190 Makina: Traktorë Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna: Rahovec Prodhuesi: Markë tjetër Modeli: Model Tjeter Shes traktorin newholland TM190 viti 2004 ..240ps asht ne gjendje perfekte ..pres bleres serioz ..viber +38344100746 Raportoni abuzimintraktora ne shitje merrjep. al FILTER Online 144 lexues | 8 njoftime ne pritje Nissan 13,000 Euro Tirane 💥okazion💥 Nissan Rogue (x-trail) Sl 2015 Nissan , Kambio: Automatik Benzin Karburanti 2015 Viti 150,000 Kilometra Marke : NEW HOLLAND Model : T 7530 Viti : 19.01.2009 Motori : 6 Cilinder TURBO Ftohja : Me Uje Performanca : 118 Kw 160 Ps Transmisioni : Automatik Kabina : E Mbyllur me nxemje & radio Dimensioni i gomave të përparme : 540 / 65 R 30 Dimensioni i gomave të pasme : 650 / 65 R 42 Komenti : Transmision dhe hidraulik para Trapi i pare me amortizera Kabina me amortizera I SHITUR ORARI I THIRRJEVE ...Fier, Albania Ne shitje Makineri bujqesore,Traktora te llojeve dhe markave te ndryshme si: New holland, Lamborghini, Deutz Fahr, Landini, Fendt, John drere..etj. 670 people like this 1,777 people follow this [email protected] Always open Agricultural Cooperative · Vending Machine Sales & Service Photos See all Videos See all 0:33Gjendje: I përdorur - Në gjendje të mirë Makina: Traktorë Lloji i shpalljes: Shitet Publikuar nga: Kompani Komuna: Rahovec Prodhuesi: John Deere Modeli: 6800 ORARI I THIRRJEVE : 08:00 - 19:00 www.npt-noli.commerrjep traktora gjith kosoven FILTER Online 18 lexues | 13 njoftime ne pritje Premium 1 Audi 2,500 Euro Shitet Audi A2 1.4 Nafte Vlorë,Shqipëria | Vlore Nafte Karburanti 2004 Viti 200,000 Kilometra Shitet audi a2 motorr 1.4 nafte viti 2004 kambio manuale kondicionere funksional te gjitha sherbimet e bera . 04.09.2022 (18:42)... Lexo detajet..Shitet traktori Rahovec 22 qershor 18:42 2.600 € 3 foto Automjete bujqesore Spiritual Magic Spells Caster For Marriage And Love Protection In Howick And Pietermaritzburg Call …Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa ne shitje komplet,kategori Banesa,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Shes traktorin newholland TM190 viti 2004 ..240ps asht ne gjendje perfekte ..pres bleres serioz ..viber +38344100746. Llogaria ime. Shpalljet; Shitoret; ... Shitet Publikuar nga: Person fizik Komuna: Rahovec Prodhuesi: Markë tjetër Modeli: Model Tjeter. Shes traktorin newholland TM190 viti 2004 ..240ps asht ne gjendje perfekte ..pres bleres ... michelob stock price Mar 03, 2018 · Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ Shpallje në Rahovec. Classified ads in Rahovec. Tregukosovar.com enable you to buy and sell almost anything on your community. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. If you have something to sell, publish your ad for free!Rahovec (192) Skënderaj (188) ... Vetura ne shitje BMW 320. 14,900 EUR (Çmimi është i negociueshëm) Naftë Automa 2013 2000 cm³ E doganuar E regjistruarNov 22, 2022 · Chemonics International, a leading international development organization based in Washington, D.C., seeks a deputy chief of party for the anticipated U.S. Agency for International Development (USAID)-funded Kosovo e-Governance Activity. The purpose of this Activity is to address long-standing challenges related to poor digital service delivery and ineffective management of digital government ... Automjete në shitje në Rahovec Të gjitha Automjete 4 foto Vetura Jaguar x-Type 3.0 v6 Benzin pa Dogan Jaguar X-Type Benzin 2002 85 000 - 89 999 km Automatik Targa Të huaja Rahovec 31 tetor 19:56 2.500 € 0 foto Autopjese dhe paisje Shes fellnet 225/45/17 Rahovec 26 tetor 13:35 Me Marrveshje 1 foto Vetura AUTO TREGU BMW 320 Dizel / Naftë 2008Mar 03, 2018 · Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ msfs sim update 10 xbox MirLir.com: Wiesmann | Vetura në shitje | Targa Shqiptare | në Rahovec - Kerkoni ose postoni tani Wiesmann | Vetura | Targa Shqiptare | në Rahovec ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Shpallje në Rahovec. Classified ads in Rahovec. Tregukosovar.com enable you to buy and sell almost anything on your community. Here you will find used cars, pre owned vehicles for sale, new cars, apartments, houses, real estate, cell phones, computers, clothes, bicycles, musical instruments and many other categories. If you have something to sell, publish your ad for free!View the profiles of people named Traktora Ne Shitje. Join Facebook to connect with Traktora Ne Shitje and others you may know. Facebook gives people the...merr jep traktora kosov FILTER Online 135 lexues | 5 njoftime ne pritje Audi 3,300 Euro Elbasan Audi A6 Atomat Audi , Kambio: Automatik Nafte Karburanti 2004 Viti 200,000 Kilometra 3.0 naft pa taks luski ne gjendje te mir me letra te paguara 08.11.2022 (12:08)... Lexo detajet.. Volkswagen 4,700 Euro Tirane Shitet / Nderrohet Vw Touran 2008 ffxiv mods kofi Mar 03, 2018 · Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ iveco 35-10 turbo daily nga zvicre me liber servisi (rahovec, Rahovec) (ka foto) - Makina e Motorra / Furgona Marte, 16 Qershor, 2015 Suzuki Vitara X-90 1.6cc 16v. (Viti, Viti) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura Hene, 01 Dhjetor, 2014 Mini cooper (Deqan, Decan) (ka foto) - Makina e Motorra / Vetura Enjte, 18 Prill, 2013Traktora ne shitje. 828 likes. Shopping & retail Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/XERXE-RAHOVEC Përshkrimi i linkut. ... Shqipëri Maqedoni Mali i Zi Serbia Afganistan Makina në shitje Bonbona.com. Aplikacione falas për telefonin tuaj: Mbani kontakt: MERRJEP.COM N.SH.T Sheshi Nëna Terezë, Obj.31, Hyrja 1, Banesa Nr.11 +383 (0) 38 742 682 ... vrchat wireframe shader Mar 03, 2018 · Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ MirLir.com: Wiesmann | Vetura në shitje | Targa Shqiptare | në Rahovec - Kerkoni ose postoni tani Wiesmann | Vetura | Targa Shqiptare | në Rahovec ! Shpallje falas ...Mar 03, 2018 · Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa ne shitje komplet,kategori Banesa,ose vendndodhje Rahovec,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.MirLir.com: Automjete në shitje në Rahovec - Kerkoni ose postoni tani Automjete në Rahovec ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire. chromium metal charge TRAKTORA NE SHITJE - Kavaje Opening at 07:00 Call 068 208 9274 Updates KORRSE BARI EUROKING Oct 22, 2022 - Oct 22, 2022 Show this code at the shop: KUBOTA GL 260 Oct 12, 2022 - Oct 12, 2022 KUBOTA GL260 Tel:+ 355 682089274 DEDJA SHPK Traktora Bujqesor Agregate Bujqesore Pjes Kembimi Show this code at the shop: TRAKTORA KUBOTA GL22-33Traktorë të përdorur dhe të ri në shitje. Blej traktor të markave të ndryshme si Fiat, Same Solaris, Hurliman, Fendt, Belarus, Iseki, Ford, Kubota, Ferguson, Lamboughini dhe shumë të tjerë. Shikoni njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Traktorë në shitje me çmimet më të arsyeshme. Posedoni Traktorë të ri apo të përdorur?Sheitet traktori new holland Viti:2005 Or pune: 5500 Kual fuqi: 115 https://m.facebook.com/NTSH-Kastrati-669689199738301/ toyota camper